sk en de
  
Počet osôb  
Dátum príchodu  
Dátum odchodu  

 

 

Ak chcete byt informovaný o aktuálnych akciových ponukách a novinkách hotela Čingov * * *, zaregistrujte si svoj e-mail:Thajské masáže                                  

:: Úvod

:: Ponuka thajských masáži

:: Cenník

Úvod

Thajská masáž je starodávna náuka a metóda práce s telom s viac ako 2500 ročnou históriou. Spája a uplatňuje poznatky jogy, ájurvédy a starodávnej čínskej medicíny.
Umenie thajskej masáže vyžaduje dôkladné znalosti o ľudskom tele a jeho funkciách, o energetických dráhach, centrách, bodoch a o prúdení energie. Vďaka unikátnej syntéze týchto vedomostí thajská masáž lieči telo aj dušu, zvyšuje fyzickú, emocionálnu a intelektuálnu kondíciu človeka.
Thajská masáž pomáha vyliečiť rôzne ochorenia. Stáročia overili pozitívne efekty na krvný obeh a cirkuláciu lymfy, na imunitný systém, na metabolizmus a na odstránenie toxických látok z tela.
Zlepšením telesnej a duševnej kondície predchádza ochoreniam tela a orgánov, ale aj ďalším – v mnohých prípadoch nešpecifikovaným ochoreniam a problémom ako sú depresie, migrény, napätie a úzkosť vyplývajúce zo stresu, predmenštruačné problémy a problémy, ktoré prinášajú hormonálne zmeny počas menopauzy. Thajská masáž zlepšuje celkový životný pocit.


Pozývame Vás na exotickú masáž od pravých thajských terapeutiek. Ponúkame Vám nielen telesnú, ale aj dokonalú energetickú masáž. Objavte s nami čaro thajských masáží, ktoré Vám prinesú hlbokú relaxáciu v príjemnej atmosfére jemných vôní a  originálnej hudby.

Vyberte si z ponuky thajských masáží

Thaiodyssea – klasická thajská masáž (60 / 90 min)
Klasická thajská masáž vychádza z poznatkov starovekej indickej medicínskej praxe – Ájurvédy. Používa prvky pasívnej jogy a stretchingu. Je to séria majstrovských techník telesnej manipulácie a akupresúry energetických bodov, ktoré uvoľňujú bolesti svalov a kĺbov. Prináša celkovú relaxáciu, pocit novej vitality a duševnej vyrovnanosti. Pri masáži sa nepoužívajú oleje.

Dokonalá blaženosť – masáž hlavy, krku a ramien (60min)
Masáž hlavy, krku a ramien je kombináciou techník na redukovanie a liečenie napätia a bolestí hornej časti chrbtice. Pri masáži sa používa thajský balzam vyrobený z kafrových listov a mäty.

Nirvána – masáž nôh (60min)
Thajská masáž nôh má základ v starovekej čínskej a indickej masáži chodidiel. Chodidlá a dolné časti nôh sú masírované dlaňami, prstami a drevenými paličkami s použitím špeciálneho krému. Masáž prináša pokoj, relaxáciu, emocionálnu vyrovnanosť a detoxikáciu organizmu. Odstraňuje stres, pocit ťažoby a únavy nôh, má pozitívny vplyv na imunitný systém a cirkuláciu lymfy.

Lahodný pocit – aromaterapia (60 / 90min)
Aromaterapia je jedna z najunikátnejších a najkomplexnejších foriem thajských masáží. Kombinuje štýl hnetenia svalov esenciálnymi olejmi, ktoré pôsobia na telo vďaka liečivým účinkom rastlín a inhalácie éterických vôní, ktoré uvoľňujú myseľ. Aromaterapia tak ovplyvňuje telesnú, emocionálnu i psychickú stránku láskavým, miernym spôsobom. Použitie jedinečných esencií umožňuje odstrániť alebo zmierniť rôzne problémy, ako sú napríklad:
* stres a podráždenie mysle (upokojujúca aromaterapia),
* napätie a bolesť svalov (stimulačná aromaterapia),
* nadváha a tukové vankúšiky (redukčná aromaterapia zameraná na formovanie postavy).

Rajské blaho – relaxačná masáž (60min)
Je známe, že veľká záťaž a stres zapríčiňujú fyzickú a mentálnu únavu organizmu. Reflexná masáž hlavy, uší, šije a ramien odstráni stres i napätie.

Felicity – zoštíhľujúca a detoxikačná masáž (60 / 90min)
Intenzívna masáž špeciálnymi krémami zameraná na bruško, stehná, bedrá a ramená, s cieľom zvýšiť vnútrobunkový metabolizmus, odstrániť škodliviny z tela, prebytočnú vodu a redukovať tukové vankúšiky. Masáž odstraňuje celulitídu a pokožka po nej ostáva pružná a hebká.

Cenník

Viac informácii o originálnych thajských masážach nájdete na recepcii hotela Čingov * * *  na čísle ++421-53-4433663, ++421-53-4433633, mailom  na hotelcingov(at)hotelcingov.sk alebo na http://www.yasmine.sk/ 

© CMS by K_Corp s.r.o. 2005 - 2008 | Hosting by K_Corp | 753676