Autocamp ČINGOV Slovenský raj je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú miesto na pobyt s autokaravanom. Autocamp disponuje 26 miestami s elektrickou prípojkou, WC a sprchami, čo zabezpečuje pohodlný a príjemný pobyt pre návštevníkov.

Autocamp sa nachádza v národnom parku Slovenský raj, v areáli rezortu ČINGOV. Pre návštevníkov kempu je k dispozícii posedenie s ohniskom, kde si môžu užiť atmosféru letnej noci pod hviezdami. Okrem toho, v areáli sa nachádza vonkajšie detské ihrisko pre deti, ako aj vnútorné ihrisko v hoteli ČINGOV zdarma.

Návštevníci kempu majú tiež prístup k mnohým službám a aktivitám, ktoré sú k dispozícii v hoteli ČINGOV. Môžu navštíviť bar a reštauráciu s terasou, kde si môžu vychutnať chutné jedlá a nápoje. Pre tých, ktorí hľadajú oddych a relax, je k dispozícii bazén a wellness služby za poplatok. Pre tých, ktorí sa radi zabávajú a športujú, je k dispozícii stolný tenis, biliard a ďalšie aktivity.

Lokalita je vhodná na turistiku s trasami vhodnými aj pre malé deti ako aj náročnými trasami pre zdatnejších turistov. V blízkom okolí sa takisto nachádza množstvo kultúrnych a historických pamiatok.

Vďaka výbornému umiestneniu a množstvu možností, Autocamp ČINGOV Slovenský raj je skvelou voľbou pre návštevníkov, ktorí chcú stráviť nezabudnuteľnú dovolenku v prírode a zároveň vychutnať si pohodlie a komfort.